+372 357 5072 logistikline@gmail.com

Logistikline Grupp OÜ korraldab rahvusvahelist kaubavedu maantee- ja meretranspordiga alates 2011. a. Rahvusvaheliste kaubavedude korraldamisel valivad meie spetsialistid, kellel on suur töökogemus, sobivaima marsruudi kauba toimetamiseks saatjalt saajale ning vormistavad kõik vajalikud sertifikaadid, tollidokumendid ja deklaratsioonid. Tollivormistamises töötame Venemaa, Kazakhstaani ja Valgevenemaaga.

Logistikline Grupp OÜ sõlmib kindlustuslepinguid veoste kindlustamiseks kõikide kauba kaotsimineku või kahjustamisega seotud riskide vastu või mõne teatud riski vastu.

Veosekindlustus hüvitab veosega tekkinud kahju, mille põhjuseks on:

 1. Liiklusõnnetus
 2. Vandalism
 3. Röövimine
 4. Tulekahju
 5. Loodusõnnetus jne

Tihtipeale võib juhtuda, et ei ole võimalik või ei ole majanduslikult soodne vedada kaupa ühe transpordiliigiga. Sellisel juhul korraldavad Logistikline Grupp OÜ spetsialistid multimodaalseid vedusid.

Veoseveo korraldamisel kasutab Logistikline Grupp OÜ oma partnerite ladusid, mis asuvad Tallinnas (Eesti), vajadusel organiseerib Logistikline Grupp OÜ lao mistahes teises riigis, kus on see majanduslikust vaatenurgast mõistlik.

Rahvusvahelise konteinerveo põhisuunad meretranspordis:

 1. Aasiast Euroopasse
 2. Aasiast Venemaale

Autovedude põhisuund on Euroopast Venemaale.

Tellides rahvusvahelist transporti,

 • ei pea kaupa ise kuhugi toimetama ega järgi minema – rahvusvaheline transport on uksest ukseni.
 • Hind, mille Teile pakume, on alati soodne, kuna oleme turul pakutavate hindadega kursis.
 • Saate transporti tellida nii osasaadetistena või täiskoormana.
 • Saate personaalse veokorraldaja, kes soovitab sulle, missugune transpordiviis ja marsruut on kõige soodsam, kes aitab Sind jooksvate küsimustega
 • Aitame Teile tolliformaalsustega, kui meretransport toimub väljaspool Euroopa Liidu piiri